Legfrissebb tartalom
Főoldal / Szolgálati közlemény / Munkalehetőség – Karrier

Munkalehetőség – Karrier

Hang-, vizuál-, világítástechnikai (és akár DJ-eszközökkel foglalkozó) szakemberek jelentkezését várjuk!

Imádsz az audiovizuális és/vagy szcenikai, rendezvény-világítási, DJ-eszközökkel foglalkozni, rendszereket tervezni, építeni? Szíves bemutatod, akár értékesíted is őket? Vagy inkább csak a mérnöki munka, tervezés, proejket-vezetés, a technikai rész érdekel?

Ha így, ha úgy, de nálunk a helyed!

Fő feladatok:

Sales-es irányban:

  • A szakterületbe tartozó eszközpark rendszerszemléletű megismerése, tervezési elvek elsajátítása
  • Új eszközök, akár gyártók felkutatása
  • Potenciális ügyfelek számára tanácsadás, bemutatás, rendszertervezés
  • Eszközök értékesítésében, rendszerek megvalósításában való részvétel

Technikai irányban:

  • Az előző lista első két pontja,
  • Ajánlatadás, tervezés
  • Projektekben való részvéte, idővel projekt-vezetés
  • Technikusi, mérnöki tevékenységek

Valljuk: értened kell ahhoz amit képviselsz, akkor jó, ha szereted is, amit csinálsz!

Csatlakozz lendületes csapatunkhoz:  céges kávé + ebéd + (még talán süti is), sok-sok szakmai kihívás: mind adott!

Versenyképes fizetés, fix, napi 8 órás munkaidő, hétvégén, ünnepnapokon pihenő (sales-es irányban azért 1-1 szombat “beeshet”)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, az allas@zaj.hu e-mail címre várjuk!

Kérünk, csak akkor jelentkezz, ha a címben felsorolt területek legalább egyikén van jártasságod, tapasztalatod, így vagy úgy kapcsolatban állsz vele!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.