Legfrissebb tartalom
Főoldal / Hírek / Pénzügyi asszisztenst keresünk!

Pénzügyi asszisztenst keresünk!

A Zaj Rendszerház Kft. pályázatot hirdet az alábbi munkakör betöltésére

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Feladatok:

– A pénzügyi vezető munkájának segítése, adminisztrációs feladatok
– Banki műveletek kezelése netbankban
– Beérkező számlák nyilvántartása, kiegyenlítések ügyviteli rendszerben
– Házipénztár kezelés
– Munkaügyi dokumentációk készítése a bérszámfejtéshez
– Számlázás

Elvárások:

– Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség VAGY pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalat
– Idegen nyelv ismerete (minimum angol alsó középfok)
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel)
– Precizitás, felelőségtudat, rugalmasság

Amit kínálunk:

25 éves vállalati háttér
Változatos feladatok
Hosszútávú munkalehetőség
Jó kedélyű, lendületes csapat

Munkavégzés helye: XIV. kerület
Munkaidő: hétfőtől péntekig 9.00 – 17:30-ig

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kovacs.edina@zaj.hu email címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.

Ezt is látnod kell!

Csak kreatívan: Pioneer DJM-V10-LF

A Pioneer DJ bejelentette DJ keverő kínálatának legújabb tagját, a DJM-V10-LF-et. Ami a korábbi V10 …